Menü

Kore DiziJapon DiziKendi KalemimdenKitap Yorumu Melankolik Masallar Mim Kore FilmJapon FilmKendi SesimdenAnime Günlük Mevzular Johnny Deep

Translate

9 Eylül 2015 Çarşamba

PRENSES VE HİZMETKARI --Kanojo to no Tadashii Asobikata


O kız, çok uzak bir ülkenin prensesi...
Bense o prensesin hizmetkarıyım.
Hiro Mizushima'nın oynadığı kısacık bir film Prenses ve Hizmetkarı. Sadece 45 dakikacık, senaryosu 2006 yılında en iyi senaryo yazarı ödülünü almış.

Değişik, sevimli bir filmdi sırf şapşik Hiro için bile izlenebilir :)Film yağmurlu bir günde başlayan çocuk oyununu yıllarca sürdüren Himura ve Fujiki'nin hikayesini anlatıyor.

Fujiki, 8 yıl boyunca hiç itiraz etmeden Himura'nın hizmetkarı olur. İtiraz edemez çünkü prensesin emirleri kesindir ^_^


-----------SPOİL--------------


Tüm bu zaman boyunca Himura'da ona her istediğini yaptırır hatta çıktığı buluşmalarda bile Fujiki onu takip eder.Fujiki, birilerinin aralarındaki ilişkiyi anladığını öne sürüp artık bu oyunu devam ettirmek istemediğini söylediğinde ise ,Himura kabul etmez çünkü itiraf etmese de ona çok alışmıştır.Himura, Fujiki'le birlikte üniversiteye Tokyo'ya gitmek ister ama Fujiki bunu da kabul etmez.

Sonuçta kızcağız kendi gider...

Ama orada Fujikisiz yapamaz ve bir süre sonra geri döner ve yeni bir oyuna başlarlar.

Bu kez Fujiki bir derebeyidir Himura ise onun hizmetçisi...Puanım:2 yorum:

  1. Oww çok şeker görünüyoo! Sanırım ilk defa sayende japon filmi izliycem(live actionlar hariç) sağool~

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. selamlarr :) evet cok sirindi yani öyle abartı güzelliği olmasa da ben Hiro şekeri için bile izleyebilirim :)) zaten onu görünce izlemeye karar vermiştim. iyi seyirler canım.

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Tasarım : Merve Canbaz